ثبت سفارش

Language:

گشتا صنعت مشهد تولید کننده دستگاه های بسته بندی, شرینک پک, تاریخزن و پرده هوا          

 

توضیحات:

جت پرینترچیست؟

دستگاهی است که امکان چاپ تاریخ تولید, تاریخ انقضا, انواع بارکد, چاپ نام و لوگوی شرکت و سایر اطلاعات شما بر روی کالایتان را فراهم می آورد و میتواند  اطلاعات شما را با ارتفاع های مختلف روی اجناس مختلف شما از جمله پلاستیک, شیشه, لوله, پلی اتیلن, موکت, بر روی تحم مرغ و سایر اجناس چاپ کند و بر همین اساس تقسیم بندی می شوند :

-جت پرینتر صنعتی ریزنگار:
قابلیت چاپ این دستگاه تا ارتفاع ۲ سانتی متر ، این دستگاه بهترین جت پرینتر جهت چاپ تاریخ تولید و انقضاء رو محصولاتی چون بطری ، قوطی ، کنسروی جات ، انواع لوله و شیلنگ و ابزار آلات و لوازم یدکی و ... میباشد و در این زمینه بهترین کیفیت را خواهد داشت.

-جت پرینتر صنعتی درشت نگار:
قابلیت چاپ تا ارتفاع ۱۱ سانتی متر، این دستگاه بهترین دستگاه جت پرینتر مناسب برای چاپ روی کارتن ، بشکه و تانکر و به طور کلی بسته های بزرگ میباشد 

-جت پرینتر صنعتی تخم مرغی:
این دستگاه امکان چاپ بر روی تخم مرغ را فراهم میکند. طراحی شده برای چاپ همزمان روی ردیفهای شانه ی تخم مرغ و طراحی شده در دو مدل تک رنگ و دو رنگ که این دستگاه میتواند عمل چاپ روی تخم مرغ را در دو رنگ مختلف به صورت همزمان انجام دهد.

از امکانات ویژه ی دستگاه جت پرینتر صنعتی نرم افزار و کنترلر لمسی تعبیه شده در آن است که با امکان استفاده راحت، شما را از کامپیوتر و دستگاه های دیگر در خطوط تولیدتان بی نیاز می کند ، البته این امکانات در نمونه جت پرینتر های صنعتی دسته دوم درصد کمی ضعیف شده و شاید به خوبی نمونه های آکبندشان کار نکنند.

انواع دستگاه های جت پرینتر به شرح ذیل است:
جت پرینتر ریزنگار2128جت پرینتر pro18جت پرینتر pd liteجت پرینترgsm jet , جت پرینتر درشت نگارجت پرینتر تخم مرغ تک رنگ, جت پرینتر تخم مرغ دو رنگجت پرینتر دستی

 

 

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
گشتا صنعت

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2014 - All rights reserved.

تلفن: 23-36513720-051 و 42-36513840-051

فکس:36512559-051

همراه:09151100918-09151164392

آدرس:مشهد - کیلومتر 5 بزرگراه آسیایی - آزادی133-خیابان اول سمت راست-پلاک 27

LiveZilla Live Help