ثبت سفارش

Language:

گشتا صنعت مشهد تولید کننده دستگاه های بسته بندی, شرینک پک, تاریخزن و پرده هوا          

 

توضیحات:

 پرده هوا

پرده هوا، ایجاد کننده پرده ای نامرئی از هوای فشرده در بالای دربهای ورودی ساختمانها، مجتمع ها، کارخانجات، سردخانه ها، بیمارستانها، و... می باشد.دستگاه پرده هوا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گرد و غبار، عاملی برای جلوگیری از به هدر رفتن انرژی (به صورت حرارت یا برودت) نیز می باشد.

مزایای پرده هوا:

 پرده هوا را  می توان به عنوان درب مجازی در نظر گرفت که از موارد ذیل جلوگیری می کند.

1) جلوگیری از ورود گرد و غبار و خاک ، حشرات موذی، دود، بوهای نامطبوع، گاز و بخار هر نوع آلودگی محیطی از محل دربها که به شکلی در روند تولید و حفظ شرایط کنترل شده آن ایجاد مزاحمت نماید.
2)
جلوگیری از تبادل حرارت بین دو محیط با ایجاد یک پرده نامرئی از جنس هوا، که نقش جدا کننده بین دو محیط سرد و گرم را ایفا می نماید که ویژگی های بسیار خوب پرده هوا می باشد.

3) جلوگیری از ورود بادهای غالب فصلی به داخل سالن ها با وجود باز بودن دربها ( با در نظر گرفتن استانداردهای تعریف شده موجود)

4) کنترل انتشار بو، گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر در کل فضای باز سالن تولید از طریق ایزوله کردن قسمت آلوده کننده

ویژگی های دستگاه پرده هوا

5) صرفه جویی در مصرف انرژی.امروزه مصرف بهینه انرژی اولویت تمامی مجموعه ها می باشد.لذا دستگاه پرده هوا می تواند با جداکردن هوای فضای بیرونی با هوای فضای داخلی موجب شود تا انرژی فضای داخلی به فضای بیرونی سرایت نکرده و در محیط داخلی پایدار بماند.این انرژی شامل انرژی گرمایی در فصل زمستان و انرژی سرمایی در فصل تابستان است.بیشترین کاربرد پرده هوا در این مورد شامل ساختمان ها و مجتمع های اداری و تجاری بوده می تواند بیشترین تاثیر را در مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از صرف هزینه اضافی را داشته باشد.

مزایای پرده هوا

کاربرد انواع پرده هوا:

دستگاه پرده هوا در چهار مدل طراحی و تولید می شود.این مدل ها شامل پرده هوا اداری،پرده هوا تجاری،پرده هوا صنعتی و پرده هوای گرم می باشد.در ادامه به کاربرد این مدل ها می پردازیم:

پرده هوا اداری تجاری مدل GSM-FM30

این نوع پرده هوا برای مکان های اداری  تجاری مانند اداره جات، مجتمع های تجاری مناسب می باشد.از ویژگی خاص این دستگاه پرده هوا، تک فاز با دو موتور دو دور وهمچنین مکمل تمامی درب های اتوماتیک و برقی نیز که می توان به آن اشاره نمود.

پرده هوا اداری تجاری با رنگ بندی

این نوع پرده هوا برای مکان هایی که نوع رنگ محیط مجموعه اهمیت دارد و برای مجموعه های مجلل و تشریفاتی بسیار مناسب است.ویژگی خاص این پرده هوا،نصب سنسور برای خاموش و روشن شدن دستگاه در زمان باز و بسته شدن درب می باشد.

پرده هوا اداری تجاری GSM-FM40

این نوع پرده هوا برای ساختمان اداری و تجاری مناسب یوده و در سایز های 90 تا 180 نیز تولید می شود.قابلیت ویژه پرده هوا اداری تجاری GSM-FM40 برق تک فاز و مصرف پایین آن و مکمل درب های اتوماتیک،برقی و کشویی می باشد.

پرده هوا صنعتی مدل GSM-70-120HV

این نوع پرده هوا برای کارخانجات،مجتمع های صنعتی و سردخانه ها مناسب است.ازویژگی پرده هوا صنعتی می توان به قابیلت تنظیم کردن سرعت باد وصدای کمتر و شدت پرتاب هوای بیشتر نسبت به مدلهای مشابه اشاره نمود.

پرده هوا گرم(کویل دار)مدل GSM-RM35 SY

 این نوع پرده هوا  برای فصول سرما مناسب است.پرده هوا گرم در ورودی هایی که محل رفت و برگشت آب گرم از طرفین دستگاه پرده هوا وجود داشته نصب و راه اندازی می شود. پرده هوا گرم برای محل هایی مانند هتل ها و رستوران ها مناسب می باشد.

 

 برچسب ها: پرده هوا اداری تجاری, پرده هوا صنعتی, پرده هوا گرم, پرده هوا اداری تجاری با رنگ بندی, کارکرد پرده هوا,

مزایای پرده هوا

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
گشتا صنعت

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2014 - All rights reserved.

تلفن: 23-36513720-051 و 42-36513840-051

فکس:36512559-051

همراه:09151100918-09151164392

آدرس:مشهد - کیلومتر 5 بزرگراه آسیایی - آزادی133-خیابان اول سمت راست-پلاک 27

LiveZilla Live Help