ثبت سفارش

Language:

گشتا صنعت مشهد تولید کننده دستگاه های بسته بندی, شرینک پک, تاریخزن و پرده هوا          

 

توضیحات:

 پرده هوا, دوش هوا

پرده هوا در ایجاد پرده ای نامرئی از هوای فشرده در بالای دربهای ورودی ساختمانها، مجتمع ها، کارخانجات، سردخانه ها، بیمارستانها، و... می باشد.پرده هوا ضمن ممانعت از ورود حشرات و گرد و غبار، عاملی در جهت جلوگیری از به هدر رفتن انرژی (به صورت حرارت یا برودت) گردد.

پرده هوا را می توان به عنوان درب مجازی در نظر گرفت که از ورود دود و بوی نامطبوع به داخل مجموعه جلوگیری می کند.از موارد استفاده پرده هوا مربوط به شیرینی فروشی, رستوران ها و کشتارگاه ها می باشد.این مجموعه ها به دلیل اهمیت بهداشت محیط خود از دستگاه پرده هوا استفاده می کنند. پرده هوا موجب می شود که حشرات, بوی نامطبوع و دود وارد مجموعه نشود. با توجه به اینکه در فصل تابستان حشرات تعدد بیشتری دارند استفاده از پرده هوا از اهمیت بالاتری برخوردار است.

ویژگی های دستگاه پرده هوا

در جهان امروز پرده هوابا توجه به کارکردهای متنوع خود در صنعت، به عنوان آخرین راه حل برای کنترل موارد اشاره شده پیشنهاد می گردد.

مزایای و ویژگی های پرده هوا

دستگاه پرده هوادر مدلهای اداری، تجاری و صنعتی و هوای گرم ساخته می شود.
 پرده هوا برای چهار منظور طراحی و اجرا می گردد:
1) پرده هوا برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و خاک ، حشرات موذی، دود، بوهای نامطبوع، گاز و بخار هر نوع آلودگی محیطی از محل دربها که به شکلی در روند تولید و حفظ شرایط کنترل شده آن ایجاد مزاحمت نماید. استفاده از پرده هوا در این موضوع به ویژه برای درب هایی که در طول زمان کاری، مجبور به باز بودن می باشند اهمیت بیشتری پیدا می کند و به این ترتیب با نصب پرده هواقادر خواهیم بود که عملا در موارد غیر ضروری دربهای فیزیکی را حذف نماییم و تردد پرسنل و جابه جایی کالا را با سهولت بیشتری انجام میگیرد.
2) پرده هوابرای جلوگیری از تبادل حرارت بین دو محیط با ایجاد یک پرده نامرئی از جنس هوا، نقش جدا کننده بین دو محیط سرد و گرم را ایفا می نماید، همچنین پرده هوا در حفظ و کنترل اتلاف انرژی بسیار موثر می باشد.

مزایای پرده هوا

به ویژه آنکه امروزه خنک و مطبوع نگاه داشتن هوای یک ساختمان ( کارخانه و اداره و فروشگاه ...) در فصل گرم و همچنین گرم نگه داشتن آن درفصل سرد با صرف هزینه گزافی صورت می گیرد.با استفاده از پرده هوا می توان از این نوع هزینه ها جلوگیری نمود.
3) پرده هوابرای جلوگیری از ورود بادهای غالب فصلی به داخل سالن ها با وجود باز بودن دربها ( با در نظر گرفتن استانداردهای تعریف شده موجود)


4) پرده هوا برای کنترل انتشار بو، گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر در کل فضای باز سالن تولید از طریق ایزوله کردن قسمت آلوده کننده با پرده هوا

5)از جمله ویژگی های دستگاه پرده هوا، صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان های اداری و تجاری و صنعتی می باشد.امروزه مصرف بهینه انرژی اولویت تمامی مجموعه ها می باشد.لذا دستگاه پرده هوا می تواند با جداکردن هوای فضای بیرونی با هوای فضای داخلی موجب شود تا انرژی فضای داخلی به فضای بیرونی سرایت نکرده و در محیط داخلی پایدار بماند.این انرژی شامل انرژی گرمایی در فصل زمستان و انرژی سرمایی در فصل تابستان است.بیشترین کاربرد پرده هوا در این مورد شامل ساختمان ها و مجتمع های اداری و تجاری بوده می تواند بیشترین تاثیر را در مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از صرف هزینه اضافی را داشته باشد.

موارد استفاده پرده هوا:

پرده هوا برای رستوران ها:

رستوران ها به دلیل اینکه درب ورودی آنها نزدیک به مشتریان داخل رستوران است لذا در فصل زمستان و تابستان پس از باز شدن درب ورودی هوای گرم وسرد وارد محیط می شود.به همین موجب دستگاه پرده هوا پس از نصب بروی درب وردی رستوران مانع از ورود این هوا می شود.

پرده هوا برای سرد خانه ها:

سرد خانه ها و کارخانجات مواد غذایی به دلیل اهمیت بهداشت و سلامت غذایی انبار خود، بسیار مهم است که درب ورودی انها در بیشتر اوقات بسته باشد.همچنین در سرد خانه ها در صورتیکه درب ورودی باز بماند و یا به تعداد دفعات زیاد باز وبسته شود موجل هدررفت انرژی می شود به نحوی که سرمای داخل سردخانه به بیرون نفوذ خواهد کرد.لذا پرده هوا بسیار کاربردی عمل کرده و از ورود هوای سرد به بیرون و هوای گرم به داخل جلوگیری می کند. پرده هوا در مصرف انرژی به ویژه در سرد خانه ها بسیارموثر است.

سایر کاربرد های پرده هوا

پرده هوا برای فرآورده های لبنی, پرده هوا برای داروئی, پرده هوا برای پروتئینی, پرده هوا برای کشتارگاه ها, پرده هوا برای سردخانه ها و گرم خانه ها, پرده هوا برای کارخانجات خودرو سازی و صنایع وابسته, پرده هوا برای صنایع سبک و سنگین, فروشگاههای زنجیره ای, پرده هوا برای مراکز خرید, پرده هوا برای فروشگاههای مواد غذایی, پرده هوا برای آشپزخانه, پرده هوا برای کترینگ ها, پرده هوا برای هتلها, پرده هوا برای ساختمانهای اداری و مسکونی, پرده هوا برای شعب بانک و بیمه, پرده هوا برای موزه ها, پرده هوا برای بیمارستانها و پرده هوا برای درمانگاهها, پرده هوا برای داروخانه ها, پرده هوا برای ترمینالها, حمل و نقل فرودگاهی, پرده هوا برای راه آهن, پرده هوا برای مترو,

انواع پرده هوا:

پرده هوای صنعتی, پرده هوای صنعتی مدل Fk, پرده هوای صنعتی مدل HV, پنکه آبی, پرده هوای اداری تجاری مدل Fm 45,پرده هوای کویل دار مدل RM35, پرده هوای گرم اداری تجاری مدل (پرده هوا المنتی هیتردار)Rm15SJ, پرده هوای اداری تجاری توکار,

 


پرده هوا, پرده هوا صنعتی, پرده هوا اداری, پرده هوا تجاری, دوش هوا, پرده هوا برای رستوران ها, پرده هوا برای بیمارستان ها, پرده هوا برای هتل ها, پرده هوا برای شیرینی فروشی ها, پرده هوا برای مراکز خرید, پرده هوا برای کارخانجات, پرد هوا برای کشتارگاه ها, پرده هوا برای مراکز صنعتی, پرده هوا برای قنادی ها, پرده هوا برای خودرو سازی, پرده هوا جدا کننده محیط سرد و گرم, پرده هوا برای صنایع غذایی, پرده هوا برای صنایع دارویی

 

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید
گشتا صنعت

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ مي باشد
Copyright © 2014 - All rights reserved.

تلفن: 23-36513720-051 و 42-36513840-051

فکس:36512559-051

همراه:09151100918-09151164392

آدرس:مشهد - کیلومتر 5 بزرگراه آسیایی - آزادی133-خیابان اول سمت راست-پلاک 27

LiveZilla Live Help